Systemy CMS

CMS to system zarządzania treścią serwisu internetowego, integralna część strony dostępna po zalogowaniu, dzięki której możesz zmieniać dowolne informacje. Zmiany mogą obejmować teksty na stronie, menu, grafikę czy też galerie zdjęć bez potrzeby najmniejszej wiedzy informatycznej. Zapewni Ci możliwość codziennej aktualizacji i rozbudowy strony.

Czym wyróżnia się nasz autorski CMS?
Jest o wiele bardziej elastyczny i czytelny niż gotowe, darmowe rozwiązania. Wyglądem i układem menu przypomina stronę internetową, którą administruje - dzięki czemu nie musisz plątać się w opcjach, by zmienić interesujący Cię dział. W trakcie tworzenia jest dostosowywany indywidualnie do Twoich potrzeb, tak byś mógł w prosty sposób zmieniać to czego oczekiwałeś, a nie to co narzuci Ci gotowe rozwiązanie.

Ile to kosztuje? Ceny systemu ustalane są indywidualnie, w zależności od wielkości i funkcjonalności strony. Cena niewielkiej wielkości serwisu wraz z systemem CMS zaczyna się od 700zł - w cenie otrzymujesz funkcjonalną i ładną stronę przygotowaną pod pozycjonowanie, zgodną ze standardami W3C, wsparcie techniczne, oraz dwuletni okres gwarancji.

 

© 2011 Vizualion - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie i pozycjonowanie: vizualion